A 2012/2013-as tanév versenyeredményei - Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Munkácsy Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
 
 
  Intézményv. pályázatÁlláshirdetésKépzéseinkÉrettségi vizsgaHírekNévadónkPályázatainkIskolatörténetSzabályzatokTanfolyamokEseménynaptárVersenyeinkMunkatársakIskolai könyvtárDiákokDiákalapítványVideókVersenyeredmények2009/20102010/20112012/20132013/20142014/20152015/20162016_2017KépekMédiaSzülői munkaköz.HivatkozásokNyitóoldalSZÉJ 2016Közösségi szolgálatIn memoriamKözzétételi listaSZÉJ_2017Határtalanul_2017ZSZC fotovoltaikus rendszerek
 
További weblapjaink Minőség, hatékonyság, esélyegyenlőség (Innováció a Ganz-Munkácsy Szakközépiskola és Szakiskolában) innovacio. ganz-munkacsy.hu Kompetencia alapú nevelési, oktatási programot átfogóan, mintaadóan alkalmazó intézmény, előminősített referenciahely: kompetencia. ganz-munkacsy.hu A ZSZC Munkácsy Tagiskola könyvtárának honlapja: munkacsykonyvtar. munkacsyszki.hu





Legutolsó frissítés:
2017. Okt. 27. 7:33
Jelenleg 19 látogató tartózkodik az oldalon.Összes látogató 2009 szeptember óta: 406759Ezt az oldalt 3009 alkalommal jelenítették meg 2009 szeptember óta. Ebből az egyedi letöltés 2688 volt.





A 2012/2013-as tanév versenyeredményei

 

Dátum Verseny megnevezése Helyezés (országos/területi (regionális)/ megyei/városi 1.,2.,3, … ) Név/Csapat Osztály/ évfolyam/ korosztály
2012.09.21. Harry Potter verseny országos 4. Bicsák Dániel, Horváth Dániel, Majzik Martin 13.B, 14. BI
2012.09.21. Harry Potter verseny országos 5. Molnár Gergely, Jónás Máté, Bicskei Johanna 13.E, 12.A
2012.10.24. "Tiszán innen-Dunán túl" területi forduló,
ezüst minősítés
Horváth Szabina 10. L
2012.10.24. "Tiszán innen-Dunán túl" területi forduló, arany minősítés Gara Ádám, Hadnagy János, Tóth Benjamin (kisegyüttes) 11. G, 9.
H, 11. G
2012.11.7. Kalandok az iskolai könyvtárban – pályázat diákoknak országos 5. Horváth Dániel, Majzik Martin, Bicskei Johanna 13.E, 13.B
2012.12.07. Apáczai :Idegen Nyelvi Fesztivál, modern ének kategória Városi 3. Szabó Martina 13.D
2012.12.10. Teremlabdarúgás (Futsal) Városi Diákolimpia
I. hely
Ganz-Munkácsy V-VI.krcs.
2012.12.13. Teremlabdarúgás (Futsal) Megyei Diákolimpia
I. hely
Ganz-Munkácsy V-VI.krcs.
2012.12.19 Diáksziget” Ifjúsági Iroda- Téli hangulatok - Fotópályázat városi 2. Kovács Ádám 14.B
2013.01.07. Ciszteriek, eszmény és valóság Országos Középiskolai Történelem Verseny országos 12. csapat: Somogyi Nikolett, Kele Richárd, Joó László 11.F, 11.H 11.H
2013.01.07. Ciszteriek, eszmény és valóság Országos Középiskolai Történelem Verseny országos 20. Torda Roland Benjamin, Rétvári Martin, Kovács Barnabás 11.H 10.F, 10.F
2013.01.07. Ciszteriek, eszmény és valóság Országos Középiskolai Történelem Verseny országos 27. Nádasdi Georgina, Kosztyú Virág Anna, Zsiga Cintia 11.F 11.F, 11.F
2013.01.07. Ciszteriek, eszmény és valóság Országos Középiskolai Történelem Verseny országos 32. Horváth Dániel, Németh Krisztián, Becskő Bence 11.H 11.H, 11.H
2013.01.27. Teremlabdarúgás (Futsal) Országos Diákolimpia 17-20.hely Ganz-Munkácsy V-VI.krcs.
2013.02.13. AOTV országos 12. Göncz Ádám Réthy Ferenc Vajda Ákos 15. A
2013.02.13. AOTV országos 24. Dömők Balázs Laposa Máté Szabó Bence 14. H
2013.02.13. AOTV országos 28. Farkas Mátyás Horváth István Nagy János 14. H
2013.01.26. Teremlabdarúgás (Futsal) Országos DO. 17-20.hely Ganz-Munkácsy V-VI.krcs.
2013.02.11. Megyei angol verseny (megyei írásbeli 10/III. kat) 11. Németh Márk 10.
2013.02.28. Európai Unió városi 3. csapat: Molnár Gergely, Takács Martin, Mátyás Orsolya, Major Martina, 12. A 12. D 9. D 9. D
2013.03.01. Kézilabda Diákolimpia Városi III.hely Ganz-Munkácsy V-VI.krcs.
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 2. Biró Erika 10.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 1. Horváth Mónika 11.L.
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 1. Legárt Gyöngyi 10.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 1. Nagy Beatrix 11.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 3. Stárics Martina 11.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 1. Ferenczi Cecília 11.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 2. Papp Andrea 11.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 1. Bagoly Tamara 12.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 2. Takács Krisztina 12.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 3. Nagy Dorina 12.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 3. Nagy Enikő 12.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 1. Márkus Szabina 12.L
2013.03.03 Zalaegerszegi Fodrászverseny Regionális 1. Bíró Anikó 12.L
2013.03.04. Szép magyar beszéd megyei 13. Tar Bianka felkészítő: Kollerics Anett 11.D
2013.03.12. Irinyi János Kémia verseny megyei 2, 3. Ponrácz Tamás Horváth Olívia 9.a 10.b
2013.03.12. Ránki György Középiskolai Regionális Történelem Verseny megyei 9. Torda Roland Benjamin 11. H
2013.03.12. Ránki György Középiskolai Regionális Történelem Verseny megyei 11. Vikár Dávid 11.B
2013.03.18. Megyei német verseny (megyei írásbeli 9/III. kat) 12. Berke Dávid 9.H
2013.03.19. Régen volt? Hol is volt? regionális 5. csapat: Kaszás Gergely Baksa Dávid Németh Krisztián 11. H
2013.03.19. Régen volt? Hol is volt? regionális 8. csapat: Fehér Milán Kámán Attila Kele Richárd Horváth Dániel 11. H
2013.03.20. Városi könyvtárhasználati verseny városi 1. Filó Katinka,Gergye Viktória,Somogyi Nikolett,Torda Roland felkészítő: Detrichné Kis Zsuzsanna 11.F, 11.H
2013.03.21. Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny országos 5. Vikár Dávid 11.B
2013.03.21. Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei 6. Farkas Péter 12.A
2013.03.21. Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny megyei 8. Gorza Barna Zoltán 11.B
2013.03.21. Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny  megyei 6. Smuczer Bálint 11.G
2013.03.21 Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny  megyei 6. Tóth Benjamin 11.G
2013.03.21. Megyei Fizika Verseny megyei 2. Nátrán Balázs 12.H
2013.03.22. Országos Szakiskolai Közismereti Verseny 2012/2013 Regionális forduló eredményei Számítástechnika regionális 14. Beke Gábor 10.M
2013.03.22. Országos Szakiskolai Közismereti Verseny 2012/2013 Regionális forduló eredményei Számítástechnika regionális 7. Fekete Szabolcs Márk 10.
2013.03.22. Országos Szakiskolai Közismereti Verseny 2012/2013 Regionális forduló eredménye Matematika-fizika regionális 12. Simonics Péter 10.K
2013.03.28. Országos Angol Levelezőverseny országos 11. Pilise Nóra, Zalavári Katalin, Bangó Árpád 12.S
2013.03.29. Kispályás labdarúgás Városi IV. Ganz-Munkácsy V-VI.krcs.
2013.03.29. Vegyes röplabda Városi IV. hely Ganz-Munkácsy V-VI.krcs.
2013.03.29. Kispályás labdarúgó bajnokság Városi DO. IV.hely Ganz-Munkácsy V-VI.krcs.
2013.04. Kosárlabda B/33 Megyei I.hely Ganz-Munkácsy V.krcs.
2013.04.06. Örökségünk’48- történelem és állampolgári vetélkedő   országos 1. csapat: Alács Kristóf Kardos László Benedek Nátrán Balázs Csaba 9. H 12. H 12. H
2013.04.10. OSZTV Országos 1. Tóth Anett 14.D
2013.04.10. OSZTV Országos 5. Göncz Ádám 15.A
2013.04.10. Szép magyar beszéd megyei 15. Kovács Klaudia felkészítő: Kollerics Anett 11.D
2013.04.12 Solid Edge 3D Tervező Verseny Országos döntő 6-20. helyezés Gál Antal Halász Dániel József 14.a 14.a
2013.04.14. "Tiszán innen-Dunán túl" megyei ezüst minősítés Tóth Benjamin, Szigeti Gergő, Gara Ádám 11.G
2013.04.16 3D Tervező Verseny (iskolai) 1. hely 2. hely 3. hely Fülöp Dávid Zsolt Virág Tamás Kovács Péter 14.a 14.a 14.a
2013.04.18. Megyei biológia verseny II. kat megyei 3-5. 3. Németh Balázs 12.c 4. Hováth Violetta 12.c 5. Mikó Bence 13.e 12.c 13.e
2013.04.18 Szivárványhíd verseny  országos  20. hely Hantos József 10.d
2013.04.19. Városi Diáknap Labdarúgás Városi I.hely Munkácsy Ganz V-VI. krcs.
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 7., Balogh Dávid/ Győztes Csapat Mechatronikai technikus/ 14 /
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 7., Huszár Gergő/ Győztes Csapat Mechatronikai technikus/ 14 /
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 13., Neuhold Ádám/ NeuKov Csapat Gépgyártás-technológiai technikus/ 13 /
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 13., Kovács Dániel/ NeuKov Csapat Mechatronikai technikus/ 14 /
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 8., Kovács Dániel Mechatronikai technikus/ 14 /
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 9., Huszár Gergő Mechatronikai technikus/ 14 /
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 11., Neuhold Ádám Gépgyártástechnológiai technikus/ 13 /
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 12., Balogh Dávid Mechatronikai technikus/ 14 /
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 6., Balogh Dávid/ Győztes Csapat Mechatronikai technikus/ 14 /
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 6., Huszár Gergő/ Győztes Csapat Mechatronikai technikus/ 14 /
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 23., Neuhold Ádám/ NeuKov Csapat Gépgyártástechnológiai technikus/ 13
2013-04-20 Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Országos 23., Kovács Dániel/ NeuKov Csapat Mechatronikai technikus/ 14 /
2013.04.20. Országos versíró pályázat országos 1. helyezés Csondor Soma felkészítő: Kollerics Anett 12.C
2013.04.23. HEBE Kft földrajz verseny országos 8. helyezés 11.d csapata 11.d
 2013.04.25. Megyei biológia verseny I. kat megyei 2.; 4-5. Szabó Dániel 9.a Bittó Bettina 9.b Nagy Péter 9.b 9.a 9.b
 2013.04.25. Kitaibel Pál Környezetvédelmi és Biológiai verseny megyei 1-2-3. megyei 1. Bittó Bettina 9.b Szabó Dániel 9.a Ponrácz Tamás 9.a Boldizsár Valentina 10.f 9.a, 9.b, 10.f
2013.05.02. CreoStart 3D Országos Tervező verseny 1. hely 2. hely Fülöp Dávid Zsolt Virág Tamás 14.a 14.a
2013.05.13. Időutazó-országos történelmi és műveltségi levelezőverseny országos 2. csapat: Filó Katinka Gergye Viktória Somogyi Nikolett 11.F
2013.05.30 Szivárványhíd országos 18. hely felkészítő: Gerencsérné Horváth Eszter
2013.06.06. Zöld Campusz Körny.véd. városi 4. 11.f csapata 11.f
2013.06.15. Kitaibel Pál Környezetvédelmi és Biológiai verseny országos 9 és 14. Bittó Bettina Boldizsár Valentina 10.f 9.b, 11.f
2013.05. HEBE Kft. angol levelezős verseny országos 11. 12.s csapata 11.f

 

www.nfu.hu
Webdesign és programfejlesztés:
Tüske Balázs (tuskebganz@freemail.hu)
Legfrissebb oldalak:Reformáció 500KépzéseinkI3 versenyVersenyeink_2017-18Határtalanul_2017ZSZC fotovoltaikus rendszerekÉrettségi 2017 ősz2016_2017SZÉJ_2017SZÉJ 2016Közzétételi listaA nevelő és oktató munkát segítőkPedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettségeIdegen nyelvi verseny (angol-német)I3-Integrált Internetes Informatikaverseny 2016Munkácsy Mihály, a művész és névadóMODERN FRIZURÁM HAJFONÁSSAL 20172015/2016Mindstorms EducationÖveges Délután 2016ÁlláshirdetésKözösségi szolgálatVersenyeredményekIskolaújságIngyenes Office 365Intézményv. pályázat 
Legújabb videó:
Szenzordilemma (a ketrecharcos)Legújabb képgalériák:
Szalagvató 2017
Szalagvató 2017 osztályok HírlevélFeliratkozásLeiratkozás
Legújabb hírek:Dorina újabb sikere
2017. Nov. 13. (Hétfő)
Helikoni életérzés - Különdíj
2017. Jún. 5. (Hétfő)
További hírek...IskolaújságÖrökségünk '48 történelmi vetélkedő - országos 1. hely!!!
2015. Ápr. 7. (Kedd)
Magyarok Európában vetélkedő - országos 5. hely!!!
2015. Ápr. 7. (Kedd)
További cikkek...
Eseményeink: Nyílt nap - általános iskolások számára
2017. Nov. 22. (Szerda)
Techtogether Junior verseny - Sportcsarnok
2017. Nov. 23. (Csütörtök)
Öveges délután
2017. Nov. 29. 14:00 (Szerda)
További események...
 
Elérhetőségeink: Címünk:
8900 Zalaegerszeg,
Gasparich u. 24.
Telefonszámunk:
06-92 510-773
E-mail címünk:
info@munkacsyszki.hu
OM azonosító:
203067
Zalaegerszegi SZC azonosító:
202105
"Munkácsy Szakközépiskoláért" Alapítvány 18958410-1-20